Kadra naszej szkoły

Dyrekcja

mgr Marek Zawisza

Dyrektor

mgr Justyna Żelak

wicedyrektor ds. dydaktyczno – wychowawczych

mgr Joanna Gierczak

wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego

Kadra nauczycielska

mgr inż. Wojciech Bartnik

przedmioty zawodowe budowlane

Ks. Jerzy Bartoszek

religia

mgr Halina Cholewińska

matematyka

mgr Małgorzata Czepiel

matematyka

mgr Marcin Czyż

j. niemiecki, zajęcia rewalidacyjne, doradztwo zawodowe

mgr Joanna Gałuszka

geografia, biologia

mgr inż. Michał Gęborys

przedmioty zawodowe budowlane

mgr Joanna Gral-Grzywacz

j. polski, filozofia

mgr inż. Karolina Górska

przedmioty zawodowe
budowlano-energetyczne, fizyka

mgr Małgorzata Hałajko

historia, biblioteka

mgr Ewa Hypta-Ryzner

język niemiecki

mgr inż. Izabela Jurczyńska

geografia,
podstawy przedsiębiorczości

mgr Katarzyna Kiper-Wacek

geografia,
podstawy przedsiębiorczości

mgr Bernadetta Kiper

logopeda

mgr Barbara Kondracka

historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Sylwia Kopystyńska

przedmioty zawodowe
instalacyjno-energetyczne

mgr Justyna Kuczkowska

j. angielski​

mgr Maciej Mazurczak

wychowanie fizyczne,
zajęcia wojskowo-obronne

mgr Paweł Miller

informatyka

mgr Magdalena Niedźwiedź

przedmioty zawodowe budowlane​

mgr Anna Nosal

j. angielski

mgr Sylwia Pałys

j. angielski​

mgr Małgorzata
Potocka-Chruszczyk

podstawy przedsiębiorczości

mgr Lidia Przybylska

zajęcia rewalidacyjne

mgr Dorota Przytocka

przedmioty zawodowe budowlane

mgr Janusz Puszkarz

przedmioty zawodowe elektryczne

mgr Regina Pyra

chemia

mgr Danuta Pyzik

przedmioty zawodowe budowlane

mgr Paweł Rajzer

j. niemiecki, geografia

mgr Edyta Rokoszyńska

j. polski

mgr Krzysztof Rokoszyński

wychowanie fizyczne

mgr Monika Sawa

j. angielski

mgr Joanna Sikora

j. angielski

mgr Małgorzata Stec

j. polski, wiedza o kulturze

Ks. Józef Stepanko

religia

mgr Paulina Strach

przedmioty zawodowe budowlane

mgr Jerzy Strączkowski

wychowanie fizyczne

mgr Maciej Sułkowski

wychowanie fizyczne

mgr Zbigniew Tokarski

wychowanie fizyczne

mgr Marek Tonia

przedmioty zawodowe elektryczne

mgr Andrzej Wilusz

wychowanie fizyczne

mgr Anna Wojdyła

język angielski

inż. Bartłomiej Wysocki

przedmioty zawodowe
instalacyjno-energetyczne

mgr Iwona Zelwach

historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Jadwiga Żyta

matematyka

Pedagog szkolny

Aneta Socha

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.