Jest taki dzień w roku… Kiedy refleksja w serce się wkrada, to taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami, dzień…1-ego listopada

W dniu 29 października uczniowie z klasy 3TB/TW wraz z opiekunami wybrali się na “Stary” cmentarz w Jarosławiu, celem uczczenia pamięci zmarłych. Z szacunku do miejsca i tradycji 1 listopada, uczniowie zapalili znicze, szczególnie na grobach opuszczonych, których bliscy już też nie mogą o nich pamiętać, aby w ten czas refleksji nad życiem i śmiercią zostali otuleni symbolicznym światłem znicza.

 

Jest taki dzień w roku... Kiedy refleksja w serce się wkrada, to taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami, dzień...1-ego listopada 1

Share on facebook
udostępnij

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content