Godziny dostępności
Elearning

II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej Szkoły pod opieką nauczyciel Zbigniewa Tokarskiego i Macieja Sułkowskiego wzięła udział w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców. Obie sztafety – dziewcząt i chłopców zajęły drugie miejsce.

II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 1 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2

II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 3 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 4 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 5 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 6 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 7 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 8 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 9 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 11 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 12 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 13 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 14 II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 15II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych 16

 

 

Share on facebook
udostępnij
Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content