Godziny dostępności
Elearning

Godziny dostępności nauczycieli
w roku szkolnym 2022/2023

Lp.Nazwisko i imię nauczycielaDzień tygodnia/godzinaSala
1Bajan Andrzejponiedziałek 13:00-14:00pokój nauczycielski
2Bartnik Wojciechponiedziałek 16:25-16:55, wtorek 13:15-13:45pokój nauczycielski
3ks. Bartoszek Jerzywtorek 8:50-9:50pokój nauczycielski
4Czepiel Małgorzataśroda 10:25-11:25pokój nauczycielski
5Czyż Marcinpiątek 7:45-8:45pokój nauczycielski
6Gałuszka Joannapiątek 9:40-10:40sala 7D
7Gęborys Michałczwartek 10:00-11:00pokój nauczycielski
8Górska Karolinapiątek 9:40-10:10, czwartek 15:40-16:10pokój nauczycielski
9Gral – Grzywacz Joannaśroda 10:25-11:25sala 13, pokój nauczycielski
10Hałajko Małgorzataponiedziałek 14:50-15:20, wtorek 13:15-13:45pokój nauczycielski
11Hypta – Ryzner Ewawtorek 11:50-12:20, czwartek 11:50-12:20pokój nauczycielski
12Jurczyńska Izabelaponiedziałek 13:30-14:00, środa 9:00-9:30pokój nauczycielski
13Kaleta Dorotaczwartek 8:00-9:00gabinet dyrektora
14Kopystyńska Sylwiawtorek 11:30-12:00, piątek 8:15-8:45pokój nauczycielski
15Kostecka Joannaczwartek 12:10-13:10pokój nauczycielski
16Kuczkowska Justynaponiedziałek 10:40-11:40pokój nauczycielski
17Kupka Andrzejśroda 12:10-13:10 (co dwa tygodnie)pokój nauczycielski
18Latocha Małgorzataponiedziałek 16:00-17:00biblioteka
19Mazurczak Maciejponiedziałek 7:45-8:45pokój nauczycielski, sala gimnastyczna
20Potocka – Chruszczyk Małgorzataponiedziałek 14:00-14:30, środa 14:00-14:30pokój nauczycielski, biblioteka
21Lidia Przybylskaśroda 7:15-8:15gabinet pedagoga
22Przytocka Dorotaczwartek 11:25-12:25pokój nauczycielski
23Pyra Reginapiątek 10:40-11:25pokój nauczycielski
24Pyzik Danutawtorek 15:35-16:05, piątek 13:55-14:25sala 2D
25Rajzer Pawełwtorek 13:00-13:30, środa 15:40-16:10pokój nauczycielski
26Rokoszyńska Edytapiątek 10:00-10:30, piątek 11:45-12:15pokój nauczycielski
27Rokoszyński Krzysztofponiedziałek 12:10-13:10sala gimnastyczna
28Sawa Monikaponiedziałek 11:30-12:00, czwartek 11:00-11:30pokój nauczycielski
29Sikora Joannapiątek 7:50-8:50sala 17
30Socha Anetawtorek 13:00-14:00gabinet pedagoga
31Stec Bogusławponiedziałek 14:00-14:30pokój nauczycielski
32Stec Małgorzataponiedziałek 14:45-15:45sala 5
33ks. Stepanko Józefśroda 10:30-11:30pokój nauczycielski
34Strach Paulinaczwartek 10:25-11:25pokój nauczycielski
35Sułkowski Maciejwtorek 11:25-12:25pokój nauczycielski
36Tokarski Zbigniewwtorek 10:10-10:40, środa 12:30-13:00sala gimnastyczna
37Tonia Marekczwartek 16:00-16:30, czwartek 18:55-19:25sala gimnastyczna
38Wilusz Andrzejponiedziałek 12:20-12:40, czwartek 8:10-8:40sala gimnastyczna
39Wysocki Bartłomiejśroda 12:30-13:00, wtorek 12:30-13:00środa sala 15, pokój nauczycielski
40Zelwach Iwonawtorek 12:30-13:00, czwartek 13:30-14:00pokój nauczycielski
41Żelak Justynaponiedziałek 15:30-16:30gabinet wicedyrektora
42Żyta Jadwigapiątek 10:25-11:25pokój nauczycielski
Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content