Eliminacje regionalne Turnieju Maszyn Wiatrowych

W dniu 26 marca odbyły się eliminacje regionalne Turnieju Maszyn Wiatrowych. Naszą szkołę reprezentowało aż 6 drużyn. Najlepsza drużyna “ZADRA” zajęła 5 miejsce, a “BOGDANBOSS” – 8 miejsce. Szczególne brawa dla chłopaków, bo był to ich pierwszy Turniej Maszyn Wiatrowych. Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych turniejach.

Eliminacje regionalne Turnieju Maszyn Wiatrowych 1 Eliminacje regionalne Turnieju Maszyn Wiatrowych 2 Eliminacje regionalne Turnieju Maszyn Wiatrowych 3 Eliminacje regionalne Turnieju Maszyn Wiatrowych 4

Share on facebook
udostępnij

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content