Godziny dostępności
Elearning

Druga wizyta studyjna

W dniu 13 maja uczniowie klasy 2TBp wraz z nauczycielami kształcenia zawodowego uczestniczyli w drugiej wizycie studyjnej w ramach projektu „Branża budowlana: technik budownictwa i technik geodeta motorami rozwoju lokalnego rynku pracy” – realizacja części nr 2 dla zawodu technik budownictwa – budowa “Dworzysko Park” ulica Technologiczna w Rzeszowie. W ramach wizyty studyjnej uczestnicy odbyli szkolenie w Polskim Związku Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Rzeszowie. Szkolenie prowadziła pani Maria Słuja.

Druga wizyta studyjna 1 Druga wizyta studyjna 2 Druga wizyta studyjna 3 Druga wizyta studyjna 4 Druga wizyta studyjna 5 Druga wizyta studyjna 6 Druga wizyta studyjna 7 Druga wizyta studyjna 8 Druga wizyta studyjna 9 Druga wizyta studyjna 10

Share on facebook
udostępnij
Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content