Godziny dostępności
Elearning

Do Maturzystów z powiatu jarosławskiego. List Starosty Jarosławskiego.

Drodzy Maturzyści!

Od bardzo wielu lat koniec kwietnia i początek maja kojarzą się nierozłącznie z kwitnącymi kasztanami i czasem matur, przez wielu ciągle określanych – egzaminem dojrzałości.

Przystąpienie do egzaminu maturalnego to ważny i odpowiedzialny krok, którego skutki wpływają na dalsze życiowe wybory – uczelnie, kierunek studiów czy wymarzoną pracę. Głęboko wierzę i ufam w to, że pobyt w szkole i wieloletnia praca Wasza i Waszych nauczycieli umożliwi zdanie matury na satysfakcjonującym poziomie, który sprawi, że będziecie mogli w przyszłości realizować swoje zawodowe plany i osobiste aspiracje.

W przededniu Waszych matur wysyłam Wam najlepsze życzenia i wspierające myśli. Niech zbliżający się czas intelektualnego wysiłku, stresu i emocjonalnych przeżyć zakończy się sukcesem i pomyślnymi wynikami, a Wy z paszportem dojrzałości – czyli zdaną maturą podążać będziecie dalej drogą swoich marzeń i  życiowych planów.

Mam również nadzieję, że kończąc naukę zabierzecie ze sobą dobre wspomnienia pobytu w szkole, zbudowane przyjaźnie, szacunek dla pracy nauczycieli oraz wszystkich osób, które stanęły na Waszej drodze, pomogły odnieść edukacyjny sukces i przyczyniły się do rozwoju Waszych zainteresowań i pasji.

Jestem przekonany o tym, że kolejne pokolenie maturzystów opuszczających mury powiatowych szkół to dojrzali, mądrzy i ciekawi świata ludzie, którzy będą najlepszymi promotorami swoich szkół, środowisk i Jarosławskiej Ziemi.

Niech egzamin maturalny będzie zielonym światłem dla Waszych życiowych wyborów! I pamiętajcie o tym, że…sukces w życiu ma takie imię jakie mu sami wybierzecie.

 

Starosta Jarosławski

Stanisław Kłopot

Share on facebook
udostępnij

Kalendarz

marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content