Godziny dostępności
Elearning

Depresja. Nie odwracamy się, ale wspieramy

Dziś w naszej szkole odbyła się sesja prozdrowotna i profilaktyczna poświęcona tematyce zdrowia psychicznego pod hasłem “Nie odwracaj się ode mnie”. W sesji zorganizowanej przez panią pedagog wzięły udział klasy: 1LO z wychowawcą panią J. Gral-Grzywacz, 2TBW z wychowawcą panią I. Zelwach, 2TEG z panem Z. Tokarskim oraz higienistka szkolna pani I. Segełyn. Prelekcję wygłosiła pani dr Irena Puszkarz wykładowca Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu. Głos zabrała także pani Renata Majkut -Lotycz z PSSE w Jarosławiu. Po dzisiejszej sesji wiemy już jak rozpoznać i jak wspierać osoby dotknięte depresją. Nie odwracamy się, ale wspieramy.

Depresja. Nie odwracamy się, ale wspieramy 1 Depresja. Nie odwracamy się, ale wspieramy 2 Depresja. Nie odwracamy się, ale wspieramy 3 Depresja. Nie odwracamy się, ale wspieramy 4 Depresja. Nie odwracamy się, ale wspieramy 5

Share on facebook
udostępnij

Kalendarz

marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Media społecznościowe

E-Learning

Facebook

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content