Bezpieczna Kultura dla Młodych

W czwartek, 28.10.2021 r. uczniowie klasy 3 LO wraz z wicedyrektor Justyną Żelak oraz nauczycielką historii Iwoną Zelwach wzięli udział w konferencji „Bezpieczna Kultura dla Młodych” zorganizowanej przez Fundację Misji Obywatelskiej oraz Centrum Bezpieczeństwa Lokalnego PWSTE w Jarosławiu.  Tematem przewodnim spotkania były aspekty prawno – karne odpowiedzialności  sprawców czynów przeciwko dobrom dziedzictwa narodowego.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz ciekawe wykłady seminaryjne.  

Share on facebook
udostępnij

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content