Jeszcze takiej frekwencji na naszych szkolnych akcjach charytatywnych nigdy nie było. Wszyscy bardzo się zmobilizowali, co dało wyraz w zebranej sporej kwocie pieniędzy. Były ćwiczenia fitness, były przepyszne potrawy i słodkości, zrobione przez naszych nauczycieli, uczniów i darczyńców, przepyszne kanapeczki – wszystko zdrowe, bo domowe, a przede wszystkim zdobione sercem. A wszystko na rehabilitację Bogdana Kuźmika, ucznia szkoły w latach 2012-2015. 

10

Dziękujemy wszystkim o wielkim sercu, którzy w różny sposób wsparli naszą akcje – trenerce Zumby Anastazji Bieniasz, ekipie Crossfit z Active Style Fitness Club Jarosław Mateuszowi Szczepańskiemu, Michałowi Szczepańskiemu, Patrykowi Krzeptoniowi i Renacie Szczepańskiej, darczyńcom Elżbiecie i Mieczysławowi Lisieckim, Zofii i Janowi Szyk, Tadeuszowi Słowikowi, naszym koleżankom i kolegom nauczycielom z panem dyrektorem Markiem na czele, a szczególnie Wam nasi Kochani Uczniowie.

Dziękujemy z całego serca za wsparcie naszej akcji także przez uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, 1 Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Innowacyjnych z nauczycielami na czele.

Zobacz fotorelację…

1  3  15  8  9  17  12  13  1  23  7