W czwartek 15 listopada w parafii pw. NMP Królowej Polski, na której terenie znajduje się nasza szkoła, została odprawiona Uroczysta Msza święta z udziałem Pocztu Sztandarowego, jako podziękowanie za Niepodległość naszej Ojczyzny oraz pamięć za tych co odeszli do wieczności, a byli związani z naszą szkołą. W Uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły na czele z Dyrekcją.

10

Do wspólnej modlitwy przyłączyli się także emerytowani nauczyciele szkoły, a Mszy przewodniczył Ks. Proboszcz Krzysztof Szczygielski. W koncelebrze uczestniczyli także katecheci uczący naszą młodzież: Ks. Krzysztof Józefczyk i Ks. Jerzy Bartoszek. Ks. Paweł Storek przygotował natomiast młodzież, która swoim śpiewem uświetniła sprawowaną Eucharystię.

1  2b  3  4  6  7

pedagog