We wtorek 5 czerwca rozstrzygnięty został Powiatowy Konkurs o Energii Odnawialnej, który w tej edycji ogłoszony był pod hasłem ,,Energia z odpadów i śmieci”.

Z 77 prac w trzech kategoriach: plakat, esej i prezentacja multimedialna, które wpłynęły ze szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych Jury wybrało najlepsze prace główne.

1Jednak w związku z tym, że wiele było bardzo dobrych prac,wybór nie był łatwy i jury zdecydowało o przyznaniu wyróżnień. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tegorocznej XI już edycji, gratulujemy zwycięzcom i wszystkich wyróżnionym.

7  6 2

Nagrody w konkursie ufundowali: Starostwo Powiatowe w Jarosławiu – Referat Środowiska i Rolnictwa, Urząd Miasta Jarosławia – Wydział Gospodarki Komunalnej i Kształtowania Środowiska oraz Pan Senator RP Mieczysław Golba.

Zapraszamy znowu za rok. Hasłem przewodnim będzie energia słoneczna.

AS