Jak nakazuje już od wielu lat tradycja naszej szkoły w maju pod tablicą pamiątkową organizowany jest uroczysty Apel Pamięci. Podobnie było również i w tym roku – we wtorek 15 maja Apel poświęcony był  78. rocznicy aresztowania uczniów naszej szkoły przez Gestapo i wywiezienia ich pierwszym transportem do KL Auschwitz.

2Pod tablicą pamiątkową przez ucznia kl.I LO Patryka Kuźmę odczytany został Apel Pamięci, w uroczystości udział wzięli uczniowie w mundurach z klas: I i II a oraz uczniowie wszystkich uczących się w tym czasie klas, a całość poprowadzili: Wiktoria Kopeć i Adrian Kruba. Głos podczas tak ważnego dla szkoły wydarzenia zabrał dyrektor pan Marek Zawisza, a nad całością czuwała pani Iwona Zelwach.

3  5  4

AS