W marcu i kwietniu 2018 r. biblioteki CKZiU oraz ZSBiO w Jarosławiu przeprowadziły akcję charytatywną „Książeczka dla małego pacjenta”. Jej celem była zbiórka książek dla pacjentów oddziału dziecięcego COM w Jarosławiu. Organizatorkami akcji były panie Małgorzata Latocha i Justyna Żelak.

1

Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i pracowników obydwu szkół. Zebrane dary, tj. 49 książek (bajki, opowiadania, książeczki edukacyjne, kolorowanki), 5 gier przestrzennych, 2 opakowania puzzli oraz 8 zestawów kredek i farb, zostały przekazane na ręce ordynatora oddziału dziecięcego COM Pana doktora Radosława Cwetkowa oraz pielęgniarki oddziałowej Pani Beaty Bańko 21 maja 2018 r.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy, a małym pacjentom życzymy przyjemnej lektury i dużo, dużo zdrowia!

J.Żelak
AS