W dniu 27 kwietnia w naszej szkole, zamiast tradycyjnej akademii, odbył się międzyklasowy konkurs wiedzy na temat Konstytucji 3 Maja. Wzięły w nim udział klasy liceum i technikum.

_DSC0459

Uczniowie rywalizowali w konkurencji na najpiękniejszy kotylion okolicznościowy, odpowiadali na pytania z historii, a także rozwiązywali zadania matematyczne. Motywem przewodnim była oczywiście Konstytucja 3 Maja.

_DSC0495  _DSC0501  _DSC0503

  _DSC0526  _DSC0485

Jury, w którego skład weszli: pan dyrektor Marek Zawisza, pani wiecedyrektor Joanna Gierczak i pani profesor Barbara Kondracka, wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła klasa TBII, drugie miejsce – klasa TEII i TBI, a miejsce trzecie przypadło klasom LOIIa i LOIIb. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

_DSC0541  _DSC0536  _DSC0547

AS