Nasi uczniowie nie pozostają obojętni na potrzeby innych ludzi i chętnie włączają się w akcje charytatywne organizowane na terenie miasta. Jedną z nich były „Pola Nadziei”, organizowane w dniach 21-22 kwietnia w wielu częściach naszego miasta i nie tylko. Nasze ekipy stały w sobotę przed sklepem Piotruś Pan, mieszczącym się przy ul. Nartowskiej, a w niedzielę przy kaplicy szpitalnej COM.

Zostaliśmy przyjęci z życzliwością i zrozumieniem, a zebrana przez dwa dni kwota w wysokości ponad 1850 zł zasiliła konto Hospicjum. W sumie przez dwa dni działań zostało zebranych 115 000 zł, co sprawiło wielką radość zarówno prowadzącym Hospicjum, jak i wszystkim wolontariuszom i zaangażowanym na rzecz pomocy hospicyjnej.

Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie i poświęcenie swojego prywatnego czasu dla niesienia dobra. Brawo!!!

żonkile2  żonkile

AS