11 kwietnia br. w sali narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu odbył się finał konkursu „Książka inna niż wszystkie”, w którym nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca:  Adriana Wiśniowska z LO I zajęła II miejsce ex aequo z Krzysztofem Dziadusiem z kl. TB IV.   Z kolei wyróżnienie otrzymała Oliwia Tabin z klasy LO I. Pomysłodawcą konkursu jest Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu Filia w Jarosławiu. Projekt adresowany był do uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, którzy mieli za zadanie przygotować recenzję ulubionej książki w postaci nagrania audio lub video nie dłuższego niż 5 minut. Przy ocenie prac brane były pod uwagę: zgodność prezentowanych treści z zasadami tworzenia recenzji, a także  oryginalność pomysłu, indywidualny i twórczy charakter wypowiedzi oraz jakość nagania. Gratulujemy naszym uczniom pięknego wyniku!

IMG_2961

M. ST.