W dniu 25 października br. odbyły się przesłuchania konkursowe w ramach Jesiennych Impresji Poetyckich, organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu. Patrycja Grzesik za własną twórczość została nagrodzona wyróżnieniem, Adrian Kruba zdobył nagrodę główną, tj. „Laur Impresji”, Klaudia Bochno wyśpiewała sobie I miejsce, natomiast  Elżbieta Chrzanowska otrzymała Nagrodę Publiczności. Uroczyste wręczenie nagród laureatom Turnieju Poetyckiego o Laur Impresji odbyło się 13 listopada br. w MOK w Jarosławiu w obecności uczniów naszej szkoły z klas: LO I, LO II a oraz TB I. Niespodzianką przygotowaną przez Organizatorów  był koncert zespołu „Double G” z Rzeszowa, podczas którego panowała wspaniała atmosfera.

M.St