Lista kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 (ZSBiO, Jarosław)
(1E) [O] Elektryk (ang, niem)

1. Bury Kacper Filip
2. Ciuba Bartłomiej
3. Gaweł Jakub
4. Kłak Mateusz Bartłomiej
5. Niemczycki Kamil
6. Ogryzek Marcin
7. Rapita Jakub Jan
8. Skrzypek Mateusz Kacper
9. Sobol Adrian
10. Stęchły Paweł Łukasz
11. Strug Bartosz
12. Trojnar Igor
13. Wysocki Karol
14. Zubrzycki Jakub Paweł
15. Zygmunt Łukasz Paweł

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 (ZSBiO, Jarosław)
(1I) [O] Monter sieci i instalacji sanitarnych (ang, niem)

1. Andreasik Kacper
2. Bajda Jan
3. Bębenek Arkadiusz
4. Czerepka Gracjan Jacek
5. Drapała Konrad
6. Konieczny Gabriel
7. Leśniowski Maksymilian
8. Pęcak, Artur
9. Pękala, Daniel
10. Pietluch Wojciech
11. Pszeniczka Daniel
12. Rabczak Maciej
13. Sośnicki Jakub
14. Sura Kamil
15. Wróbel Konrad Jan

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 (ZSBiO, Jarosław)
(1M) [O] Murarz-tynkarz (ang, niem)

1. Derbisz Kacper
2. Jakubik Sebastian
3. Janas Karol
4. Korytko Sławomir
5. Słotwiński Adrian
6. Szczur Dominik

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 (ZSBiO, Jarosław)
(1W) [O] Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (ang, niem)

1. Andruszkiewicz Paweł
2. Bazylak Paweł Daniel
3. Brodowicz Grzegorz Jan
4. Flak Konrad
5. Groch Szymon
6. Jendruch Eryk
7. Jędryczka Adrian
8. Kawalec Jakub Józef
9. Kołoda Bartłomiej Krzysztof
10. Kowalczyk Paweł Marcin
11. Kuźniar Jakub
12. Lewandowski Szymon
13. Mazur Kamil
14. Nenko Karol
15. Nieradka Kacper
16. Sum Dominik
17. Szczepanik Marcin, Witold
18. Turkosz Kacper Krzysztof
19. Zaprzała Jakub
20. Żukowicz Bartłomiej

Technikum Nr 4 (ZSBiO, Jarosław)
(1TB) [O] Technik budownictwa (ang-niem)

1. Barska Gabriela
2. Benedyk Kinga
3. Drąg Lena
4. Godzień Sylwester
5. Greń Daniel
6. Kruk Mikołaj Kacper
7. Krysa Tomasz
8. Kuca Mateusz
9. Pawłowski Kornel
10. Radawiec Jacek
11. Sęk Bartłomiej
12. Strączek Sylwester
13. Zając Marcel

Technikum Nr 4 (ZSBiO, Jarosław)
(1TW) [O] Technik robót wykończeniowych w budownictwie (ang-niem)

1. Barszczowski Jakub
2. Dobreńko Giovanni
3. Górska Jakub
4. Koścień Adrian Karol
5. Krysa Adrian Mateusz
6. Socha Ireneusz
7. Sosnowski Bartłomiej

Technikum Nr 4 (ZSBiO, Jarosław)
(1TG) [O] Technik gazownictwa (ang-niem)

1. Capik Kewin
2. Gąsior Filip
3. Morąg Adrian
4. Mroszczyk Marek
5. Opaliński Kacper
6. Zadworny Tomasz

Technikum Nr 4 (ZSBiO,Jarosław)
(1TE) [O] Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (ang-niem)

1. Buczko Oskar Hubert
2. Dobek Sebastian
3. Fudali Gabriela
4. Fudali Kacper Jakub
5. Kaczorowski Jakub
6. Kosior August
7. Kowal Mateusz
8. Kozyra Tomasz
9. Kutyła Bartłomiej
10. Ludwikowski Kamil Paweł
11. Łuc Artur
12. Paszko Kamil
13. Rejent Szymon
14. Sidor Mateusz Artur
15. Świst Dawid Adrian

IV Liceum Ogólnokształcące (ZSBiO, Jarosław)
(1LO) [O] ang-hist-wos (ang-niem)

1. Adamowycz Nadija Maria
2. Boratyn Wiktoria Elżbieta
3. Chmiel Eliza
4. Czaja Maja
5. Dragan Paulina
6. Flis Justyna Katarzyna
7. Golec Martyna
8. Grzegorzak Paweł Krzysztof
9. Hałabus Wiktoria
10. Jabłońska Kinga
11. Jarosz Maciej
12. Jedynowicz Kacper
13. Kasprzyk Oskar
14. Kiwacki Hubert
15. Kozak Amelia
16. Kruba Gabriel
17. Kutyła Wiktor Patryk
18. Kwaśniewska Magdalena Katarzyna
19. Łuc Kacper
20. Ozimek Tobiasz
21. Pawlikowski Oliwier
22. Puchta Kacper
23. Pyrzak Jakub Stanisław
24. Rabczak KINGA MICHALINA
25. Serafin Hubert
26. Sikorska Faustyna
27. Sykała Oliwia
28. Trojanowski Miłosz
29. Wyczarski Filip
30. Zięba Kacper

Share on facebook
udostępnij

Kalendarz

wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Media społecznościowe

E-Learning

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

Skip to content