Komunikat dla rodziców i uczniów w związku z wręczeniem świadectw na koniec roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie !

W dniach 26 czerwca 2020r. (piątek) oraz 29 czerwca 2020r. w szkole odbędą się krótkie spotkania wychowawcy klasy z uczniami, na których nastąpi wręczenie świadectw szkolnych oraz świadectw ukończenia Branżowej Szkoły I Stopnia.  W trosce o zdrowie uczniów i nauczycieli obowiązywać będą następujące warunki bezpieczeństwa:

• wręczenie świadectw odbędzie się w wydzielonych salach szkoły oraz o ściśle określonych godzinach (harmonogram poniżej),
  • proszę do szkoły przyjść w maseczkach/ przyłbicach,
  • przy wejściu do sali proszę dezynfekować ręce,
  • proszę do sali wchodzić pojedynczo, zachowując dwumetrowy dystans pomiędzy osobami,
  • po otrzymaniu świadectwa w salach gimnastycznych, proszę opuścić  teren szkoły, wychodząc z budynku zapasowym wyjściem,
  • po otrzymaniu świadectwa proszę nie gromadzić się  na terenie szkoły.

Ze względu na konieczność wydawania dokumentów i składania podpisów związanych  z rozliczeniem się ze szkołą, spotkanie absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia (klasa WIIIa, Wb/ISIII, M/EIII) potrwa dłużej.

Proszę absolwentów, aby przyjść do szkoły z własnym  długopisem.

Szanowni Państwo,

Jeżeli z obawy o bezpieczeństwo, uczeń nie stawi się do szkoły, świadectwo zostanie wręczone 1 września 2020r.

Harmonogram rozdawania świadectw:

26.06 (piątek)