KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW PRZED KOŃCEM ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Drodzy uczniowie,
     Dobiega końca rok szkolny 2019/2020, który zapamiętamy na długo ze względu na obecną sytuację na świecie i w Polsce. Te okoliczności sprawiły, że przed jego zakończeniem nie spotkacie się razem w szkole wraz z kolegami i koleżankami oraz waszymi nauczycielami. Zakończenie roku szkolnego nie będzie miało, tak jak to było zawsze, uroczystego charakteru. Aby zachować obowiązujące warunki bezpieczeństwa, świadectwa szkolne otrzymacie w okresie dwóch dni (piątek-26.06.2020, poniedziałek-29.06.2020) według harmonogramu wydawania świadectw, który podany zostanie Wam tuż przed zakończeniem roku szkolnego.
     Bez względu na okoliczności, musicie wywiązać się ze swoich szkolnych obowiązków związanych z nauką i starać się osiągnąć jak najlepszy wynik końcowy na świadectwie. Macie również powinności związane z rozliczeniem się ze szkołą na koniec roku szkolnego tzn.:

• rozliczeniem się z biblioteką szkolną- stawiając się do szkoły, zostawiając książkę z doczepioną kartką z imieniem, nazwiskiem i klasą w paczce umieszczonej w wejściu do holu szkoły,
  • rozliczyć się z biblioteką w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego,
  • dokonanie wpłaty na Komitet Rodzicielski (dotyczy to uczniów, których rodzice zadeklarowali taką wpłatę) – dokonanie wpłaty proszę dokonać na konto Rady Rodziców – nr konta: 36 9096 0004 3001 0042 4646 0001,
  • na to samo konto należy dokonać wpłaty na czyn pomocy szkole w wysokości 10 zł – klasy trzecie Branżowej Szkoły oraz 7 z pozostałe klasy,
  • uczniowie klas WIIIa, WIIIb/ISIII, M/E III oraz TB III TG III kończący w tym roku szkonym kształcenie praktyczne rozliczają się z pobranych narzędzi i sprzętu, dostarczając je do siedziby Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego,
  • rozliczenie się z pobranego sprzętu sportowego- spakowanie sprzętu do reklamówki z doczepioną kartką z imieniem, nazwiskiem i klasa, dostarczając sprzęt do szkoły.

Wszystkie powyższe zaległości proszę wykonać w terminie do 24 czerwca 2020r.

Pozdrawiam, życzeń zdrowia i jak najlepszych wyników na świadectwie szkolnym.

Marek Zawisza
Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących